Інсталяція може фіксуватися безпосередньо на стіну/стелю або на підготовлену підкладку (з прозорого або кольорового акрилу, скла, ПВХ, металевої смуги і т. д.). Без підкладки неон поставлятиметься з усіма комплектуючими, необхідними для встановлення на стіні.

Монтаж неону на стіну

Вартість монтажу залежить від його умов: місця встановлення, матеріалу поверхні, висоти, того, де буде трансформатор і до чого здійснюватиметься підключення (провід 220, розетка і того, де вони знаходяться). Крім того, має значення, коли виконується монтаж: вночі або вдень, у будній або вихідний день. З цих чинників обчислюється кількість умовних робочих годин.

Ви повинні надати нам вивід або розетку 220 В та визначитися з місцем розташування трансформатора. Він повинен знаходитися в доступному місці, звідки його можна буде дістати і замінити в разі потреби. Провід бажано виводити в місці, де вирішено розмістити трансформатор і не далі ніж 1,2 м від вивіски. А вже від трансформатора до вивіски будуть йти від 2 (або більше) прозорих високовольтних дротів (залежить від кількості трансформаторів).

Вид і число трансформаторів, у свою чергу, залежать від: діаметра та довжини трубок, числа складових частин, загальної довжини дроту, газу та місця експлуатації (вулиця або інтер’єр).

У приміщеннях зазвичай використовуються електронні трансформатори. Їхній розмір зазвичай не перевищує 140 мм, а вага становить близько 200 грам. Потрібно розуміти, що наведені характеристики є суто індивідуальними і залежать від кожної конкретної моделі.

Високовольтні дроти можна сховати, але це потрібно заздалегідь передбачити, краще на етапі ремонту. У таких випадках ми надаємо шаблон 1:1, на якому показуємо точки підключення, видаємо високовольтний провід та консультуємо вашого електрика.

Монтаж на стелю виконується за тим самим принципом, що й стіну.

Монтаж неону на вулиці

Відрізняється від монтажу в приміщенні переважно тим, що проводка додатково ізолюється, а замість електронних трансформаторів використовуються електромагнітні, які дозволяють неону працювати при низьких температурах (нижче 5 градусів).

Примітка: має значення, де знаходиться неон, а не трансформатор. Якщо неон зовні, а трансформатор усередині, все одно використовуватиметься зовнішній трансформатор.

  • Необхідно продумати захист трубок від льоду і снігу з даху і плодів дерев, що стоять поруч.
  • Неон слід розміщувати у недоступних місцях, щоб уникнути вадалізму.
  • Зовнішню неонову вивіску краще не вимикати за низьких температур.

Неон на підкладці

Неон можна встановити на основу з прозорого або кольорового акрилу, скла, ПВХ, металевої смуги і т. д. Тоді достатньо буде повісити вивіску за ланцюжок або «вушка», як картину та підключити до розетки.

Мобільний варіант вивіски для подарунків чи заходів. Не завжди вимагає залучення фахівців з монтажу та електропідключення.

Примітка: неон погано переносить будь-який рух. Навіть якщо вивіска буде надійно закріплена під час транспортування, а трубки не мають прямого контакту зі сторонніми предметами, вони все одно можуть луснути від будь-якої вібрації або струсу. Тому ми не можемо надати гарантії на вивіску, доставка та монтаж якої не здійснювалися фахівцями нашої фірми.

Неон на прозорому акрилі

Найчастіше застосовується на вітринах. Неон встановлюється на основу з прозорого оргскла різної форми (прямокутної, овальної, по контуру), яке, у свою чергу, кріпиться на тросиках до стелі. Трансформатор можна розмістити безпосередньо на акрилі (на лицьовій або зворотній стороні) або віднести його неподалік вивіски.

Неон у прозорому боксі

У такому вигляді вивіску можна повісити, так і поставити, а неон захищений з усіх боків.

Неон на підкладці (коробі) із ПВХ, АКП або акрилу

У цьому варіанті вся проводка та трансформатор сховані всередині. Можна вибрати колір із широкої палітри самого матеріалу або плівки.

Неон на сітці із металевої смуги або труби

Ще один варіант, який часто застосовується на вітринах.