Loading...
Неон та LED2023-09-11T12:24:52+00:00

В нашому онлайн-конструкторі можна ввести бажаний текст, обрати шрифт, колір та побачити, як він може виглядати в неоні, а також приблизну вартість виробництва. Далі ви можете надіслати нам заявку для правок, затвердження макету, точного розрахунку та замовлення.

Крамниця

 • Sale!

  LED-неон «Каштан»

  1,990.00 2,190.00 
  Оберіть опції Детальніше
 • LED-неон «Герб України»

  2,090.00 2,790.00 
  Оберіть опції Детальніше
 • Оберіть опції Детальніше
 • LED-неон «ІДІ»

  4,990.00 5,090.00 
  Оберіть опції Детальніше
 • Оберіть опції Детальніше
 • Sale!

  LED-неон «Площа України»

  2,590.00 3,290.00 
  Оберіть опції Детальніше
 • LED-неон «Крим»

  1,990.00 2,590.00 
  Оберіть опції Детальніше
 • LED-неон «Метро»

  1,490.00 1,590.00 
  Оберіть опції Детальніше

Порівняння неону та LED

Скляний неонLED
Живленнявід 220V через трансформатор(або декілька) що підвищує напругу до 3-12kV. Сила струму 25-45мАвід 220V через мережевий адаптор, що знижує напругу до 12V. Сила струму 1-25А
Основаможна монтувати безпосередньо на стіну через дистанційні тримачіпотребує основу, профіль, монтажні кліпси, хомути, скоби, щоб зберігати форму
Регулювання яскравостінаразі недоступнатак (платна додаткова функція)
Використання на вулицітаку разі наявності навісу над вивіскою
Зміна кольоруніє варіант RGB та SMART стрічки (більш дорогий варіант)
Термін експлуатаціїможе працювати більше 10 років.до 50 тис. год.
Радіус світтіння360 градусів180 градусів
Ціна$$$$$
Як виготовляєтьсяВиготовляється з трубок, яким надає форму склодув, а відкачник наповнює інертним газом.Виник, як імітація скляного і являє собою гнучку світлодіодну стрічку в силіконовому або ПВХ світлорозсіювачі і тримає форму за рахунок фіксації на основі або іншим чином.

Як ми працюємо

1. Заявка

Залишіть заявку або зв’яжіться з нами для консультації одним із доступних способів.

2. Розрахунок

3. Макет

Візуалізація на ваше завдання входить у вартість.

4. Затвердження

Узгоджуємо всі нюанси та виписуємо матеріали після передоплати 70%.

5. Виготовлення

Зазвичай триває до 2 тижнів.

6. Видача

Вивіску можна забрати, замовити доставку чи монтаж.

Запитання та відповіді

З цінами на продукцію за готовими дизайнами ви можете ознайомитися у нас в магазині. Вартість текстових написів з LED ви можете приблизно розрахувати в нашому онлайн-конструкторі. Логотипи, зображення та вивіски на замовлення розраховуються індивідуально в залежності від розмірів, складності, кількості елементів, місця розміщення вивіски (приміщення/вулиця) та інших факторів. Для розрахунку виготовлення нам знадобиться макет виробу, якщо є, бажано у векторному форматі (наприклад. eps, ai, svg, pdf). Якщо макету немає, достатньо фото, прикладу, ескізу від руки або навіть словесного опису.

Якщо різниця у ціні суттєва, то, скоріше за все, ми пропонуємо різну продукцію. Наприклад, іншу технологію (справжній скляний, газовий неон замість світлодіодного), інші розміри (якщо не було надано конкретних), різне виконання (можна точно притримуватися наданого макету, а можна спростити його, оптимізувати вартість). Також справа може бути в якості матеріалів та охайності у роботі з ними, увазі до дрібниць. Зверніть увагу на те, як вкладені кабелі, на якість спаювання, на те, який досвід у виконавців, на їхнє портфоліо (якщо воно справді їхнє).

Ні, це додаткова послуга. Вартість монтажу розраховується індивідуально в залежності від місцезнаходження об’єкту, складності монтажу та вартості необхідних комплектуючих. Для оцінки нам додатково будуть потрібні адреса, фотографія та опис місця монтажу: матеріал стіни, звідки буде надходити живлення, чи є можливість проводити ремонтні роботи вдень).

Так. Ми надаємо кріплення та, за потреби, проінструктуємо вас, вашого майстра або електрика. У випадку зі скляним неоном радимо звернутися за допомогою до спеціалістів.

Скляний неон працюює від 220 Вольт через високовольтні транформатори, що підвищують напругу. LED, який використовуємо ми, працює від 12 Вольт, тому його можна заживити:

 • напряму від 12 Вольт (акумулятор від шуруповерту, автомобільний);
 • від 220 Вольт через мережевий адаптор, що знижує напругу;
 • від USB через перехідник від 5 до 12 Вольт;
 • через 8АА (пальчикових) батарейок по 1,5 Вольт;
 • через батарейку-крону 9 Вольт (тьмяно).

ВАЖЛИВО: спосіб живлення обов’язково треба розглядати в контексті кожної окремої вивіски в залежності від потужності, яка їй потрібна. За порадою звертайтеся до спеціалістів.

Потрібно учтонювати в кожному окремому випадку. У скляному неоні залежить від загальної довжини трубки, її діаметру, кольору та кількості деталей. У LED – від загальної довжини стрічки. Приблизно 1 Ват на метр стрічки у виробі. Найменіш наші вивіски 12-24 Ват.

Так! Для розрахунку, вжажіть, що саме потрібно надіслати, а також країну, (штат), місто, індекс. Зверніть увагу, що за імпорт продукції може стягуватися мито.

Так: за гуртові та повторні замовлення.

Для LED за окрему вартість можна замовити димер, що регулює яскравість. Для скляного неону, на жаль, такої можливості у нас зараз непередбачено: готових димерів немає у постачальників, а саморобні не виготовляють.

Скляний неон – ні, бо у нього колір залежить від кольру скла та газу всередині. Стандатрний LED також однокольоровий. RGB LED може змінювати колір, але він складніший у виробництві та дорожчий, тому ми виготовляємо лише прості елементи з нього. Зі SMART LED не працюємо.

Так. 12 місяців, якщо вивіска не була пошкоджена в результаті неправильної експлуатації:

 • механічне втручання ззовні (вандалізм, пошкодження при транспортуванні або монтажі, неправильне підключення);
 • попадіння вологи або вплив екстримальних температур.

Транспортування вивіски до нашої майстерні та назад відбувається за рахунок замовників.

Для виробів на замовлення ми працюємо за попередньою оплатою: 70% від загальної вартості вивіски. Оплата на ФОП за реквізитами iban чи іншим способом (наприклад, за номером ключ-карти, посиланням або QR-кодом).

Так, але це потрібно передбачити на етапі виробництва. Для скляного неону потібен відповідний блок живлення для зовнішнього використання. Для LED потрібна герметичний блок живлення, додаткова ізоляція і, бажано, щоб над вивіскою було якесь накриття.

В середньому 3-10 робочих днів. По вихідним ми не праюємо. Усе залежить від кількості елементів, складності, наявності необхідних матеріалів та особливостей вивіски. Напишіть нам, якщо вам потрібно терміново чи на якусь конкретну дату.

Блог

> Назва

Go to Top