Основні фактори, що визначають вартість реклами neon:

 1. Розробка дизайн-проекту
 2. Загальна довжина трубки, кількість деталей та їх складність
 3. Різновид неонової трубки
 4. Вид та число трансформаторів
 5. Принцип монтажу
 6. Супутні компоненти

Розробка дизайн-проекту

Виготовлення будь-якої рекламної конструкції починається із прорахунку її вартості. Багатьом замовникам здається, що цього досить просто надіслати схематичне зображення інсталяції, вказавши її бажані розміри. Насправді все складніше, особливо щодо таких об’єктів, як неонові вивіски, ціна яких варіюється від багатьох факторів. Відповідно, макет для підрахунку вартості неонового виробу бажано надавати не в растрових, а векторних файлах, таких типів, як SVG, CDR, EPS або AI. Звичніші всім формати PSD, PNG, JPEG і GIF не мають достатньо якісного дозволу для отримання криволінійних ліній необхідної чіткості.

Загальна довжина трубки, кількість деталей та їх складність

Неонові вивіски розраховуються над квадратних метрах (як стандартні композитні чи пластикові букви), а погонних.

Різновид неонової трубки

Вона може бути прозорою, зі спеціальним напиленням, званим люмінофор, або просто кольоровий. Люмінофорна неонова реклама у вимкненому режимі має біле світло, а кольорова залишається яскравою завжди. Прозора трубка може бути лише з червоним та синім світінням (неон та аргон, відповідно).

Вид та число трансформаторів

Саме ці елементи подають струм на електроди неонових трубок. Вони поділяються на два типи: електронні (розмір яких зазвичай не перевищує 140 мм, а вага становить близько 200 г) і електромагнітні (300 мм при вазі до 10 кг). Потрібно розуміти, що наведені характеристики є суто індивідуальними і залежать від кожної конкретної моделі. Підбір трансформаторів дуже відповідальний етап, оскільки саме від них залежить термін служби та яскравість інсталяції. До уваги береться все – діаметр і довжина трубок, кількість складових частин, застосовуваний газ та місце експлуатації (вулиця чи інтер’єр).

Принцип монтажу

Інсталяція може фіксуватися безпосередньо на стіну/стелю або на заздалегідь підготовлену підкладку (з прозорого або кольорового акрилу, скла, ПВХ, металевої смуги тощо). Вартість монтажу залежить від його умов: місця встановлення, матеріалу поверхні, висоти, того, де буде трансформатор і до чого здійснюватиметься підключення (провід 220, розетка і того, де вони знаходяться). Крім того, має значення, коли виконується монтаж: вночі або вдень, у будній або вихідний день. З цих чинників обчислюється кількість умовних робочих годин.

Супутні компоненти

Необхідні для монтажу та функціонування підсвічування. Потрібно розуміти, що вони становлять до 20% від вартості виробу. До цього переліку входять:

 • ізоляційні елементи (ізолятори, крапельниця);
 • спеціальний кабель із силікону, що витримує високу напругу;
 • мережевий кабель;
 • утримувачі;
 • кріплення;
 • витратні матеріали (гази, штенгель тощо)

Тільки підсумувавши загальні розміри інсталяції з іншими технічними даними, можна говорити про кінцеву ціну замовлення. Наша компанія завжди допомагає клієнтам заощадити та веде прозору цінову політику. На всі інтер’єрні неонові лампи та фасадні композиції поширюється гарантія з подальшим обслуговуванням.

Щоб купити неонову рекламу необхідно:

 • надіслати макет, що відповідає заявленим вимогам або замовити його розробку;
 • обговорити нюанси монтажу та доставки;
 • затвердити кінцеву вартість замовлення;

Неонове підсвічування – це дуже яскравий, практичний, довговічний і відносно недорогий вид реклами. Як матеріал її виготовлення виступає гнута труба з міцного скла. Вона заповнюється інертним газом (неон чи аргон) і запаюється з обох кінців. Через газове середовище пропускається електричний струм необхідної потужності. В результаті неонова вивіска набуває яскравого блискучого світіння, яке особливо ефектно виглядає вночі.

З неонових трубок можна сконструювати все, що завгодно – напис красивим шрифтом, емблему бренду, силует або фігуру. Дизайн обмежується лише бюджетом. Більш доступною альтернативою трубкам є неонова стрічка, але вона найчастіше використовується для декорування інтер’єрів, а не фасадів будівель. Ще один добрий варіант для внутрішнього облаштування приміщень, це неонова лампа. Її можна встановити у зоні відпочинку чи очікування, створивши розслаблюючу атмосферу. Наша компанія займається виготовленням неонових інсталяцій будь-якого типу як інтер’єрних, так і екстер’єрних. Ми підберемо ідеальний варіант для оформлення вашого бізнес-об’єкту та надамо точну кошторис робіт.

Наша компанія випускає неонові вивіски понад 20 років постійно модернізуючи своє виробництво. Якщо ви бажаєте підвищити імідж свого торгового об’єкта чи громадського закладу, то сучасна вивіска у стилі neonlights стане оптимальним вибором!