Вивіски

Вивіски, а саме їх дизайн та якість, формують попередню думку про бізнес у потенційних клієнтів. Для цього необхідний правильний вибір її габаритів, форми, кольору, шрифту та розташування. Найчастіше вона відповідає фірмовому стилю бренду, а в деяких випадках і стилю будови, на якій розташована. Рекламна вивіска, до проектування, виготовлення чи монтажу якої підійшли без належної уваги, може викликати протилежний ефект.

Вивіска – це важливий елемент зовнішнього вигляду магазинів, офісів, ресторанів, кафе та салонів. Вона позитивно впливає на імпульсні покупки і тому має бути досить яскравою, помітною та інформативною, щоб привернути увагу.

Залежно від наявності/відсутності світлових елементів фасадні вивіски поділяють на такі види:

 • Світлові (підсвічуються) – такі вивіски мають на увазі весь день, кожен день. Інформуючи відвідувачів у денну годину, вони виконують рекламну функцію поза годинами роботи;
 • Несвітлові (непідсвічувані) – більш економічні.

Світлові вивіски, у свою чергу, діляться на:

Приклади робіт

Послуги

Наружная реклама (Киев) - Проектирование

1. Дизайн

Розробляємо дизайн-проекти за кожним конкретним замовленням з урахуванням побажань клієнта, архітектурних особливостей будівлі та вимог законодавства.

Наружная реклама (Киев) - Изготовление

2. Виготовлення

Використовуємо власну виробничу базу, де працюють майстри з більш ніж 23-річним досвідом.

3. Доставка

Здійснюємо доставку готових рекламних виробів територією України.

4. Монтаж

Маємо необхідний досвід та обладнання для встановлення своєї продукції: від маленької таблички до великої дахової установки, брандмауера або стели.

5. Обслуговування

Надаємо 2 роки гарантійного сервісного обслуговування на власну продукцію, ремонтуємо та вдосконалюємо рекламну продукцію інших компаній.

0
На ринку з 1993 року
0
Більш ніж 2000 клієнтів
0
1 рік гарантії

Наші клієнти

Яскрава рекламна вивіска – засіб залучення клієнтів, перевірена часом

Інтер’єрні та зовнішні вивіски це без перебільшення справжня «класика» реклами. Без них не може обійтися жодна торговельна точка, банківський філіал, заклад громадського харчування, виставковий павільйон і навіть маленький стоматологічний кабінет. Якщо хочете, щоб у об’єкта збільшився потік відвідувачів, тоді рекомендуємо замовити цей вид реклами. Однією з численних спеціалізацій фірми «Неон-центр» є виготовлення вивісок всіх можливих форматів і стилів. Готові виконати замовлення в короткі терміни.

Переваги, якими володіють рекламні вивіски:

 • видно на великих дистанціях і відразу кидаються в очі;
 • формують імідж компанії, яка заслуговує на довіру;
 • майже не мають обмежень за формою, розмірами, кольором і матеріалами;
 • оперативно монтуються;
 • економічні з точки зору вкладення фінансів;
 • стійкі до негативних факторів зовнішнього середовища;
 • зручні в подальшому обслуговуванні та ремонті.

Коли необхідна вивіска, Київ і жителі інших регіонів звертаються в «Неон-центр». Наш художник розробить дизайн інсталяції, а майстри втілять його в життя, доставлять готовий виріб в будь-який куточок України, встановлять його і будуть обслуговувати протягом гарантійного терміну. Складно переоцінити ту користь, яку може принести якісна вивіска (кафе, ресторани, клуби та інші заклади стають з нею в рази популярнішою). Якщо хочете прорекламувати бізнес, тоді довіртеся нашій компанії.

Різновиди вивісок на кшталт і способу монтажу

Якщо вам потрібна якісна вивіска, ціна якої впишеться в бюджет, тоді звертайтеся в «Неон-центр». Ми виготовляємо недорогі інсталяції всіх видів. Вибирати слід, перш за все, виходячи з особливостей об’єкта, в якому буде монтуватися вивіска (зовнішня або інтер’єрна).

У нас можна замовити вивіску наступного типу:

 • класичну, плоско-панельну, яка монтується над парадним входом;
 • консольную, яка кріпиться на кронштейн торцем до фасаду будівлі;
 • у вигляді короба прямокутної форми з внутрішньою підсвіткою;
 • з об’ємних літер, підсвічених або не підсвічених;
 • неонову, з гнутих наповнених неоном трубок, що світяться;
 • табличну для розміщення всередині приміщень.

З яких би елементів не складалась конструкція, будь-то фігури, фірмові знаки або букви, вивіски виробництва «Неон-центр» завжди виглядають солідно. Крім них ми виготовляємо широкий спектр іншої продукції. Це дахова реклама, вивіски длявнутрішньої навігації,  лайтбокс, брандмауери і багато іншого.

Варіанти оформлення вивісок

Кожна вивіска для магазину, офісу чи бутика, виготовлена ​​в нашій майстерні має власну відмінну рису. Це майже арт-об’єкти, які відображають бізнес ідею замовника. Фасадні вивіски стають гармонійною частиною екстер’єру, а інтер’єрні ідеально вписуються в оформлення приміщень. Ви можете купити вивіску в старій винтажной стилістиці, з елементами ковки, з композиту або дерева. Популярні вироби з ПВХ, металу і оргскла. Користуються попитом як неонові, так і світлодіодні вивіски. Нам під силу реалізувати будь-яку технічну задачу. Переконайтеся в цьому – замовивши у нас виготовлення реклами.

Інші види продукції

Заявка на розрахунок

  Ім'я:

  Телефон:

  Вид продукції: