Форма

Неон повторюватиме макет настільки близько, наскільки це можливо, використовуючи 3 площини. Гострі кути будуть трохи закруглені (залежить від розміру), а частини трубки, які не повинні світитись – зафарбовані. Неон – це ручна робота, а значить можлива похибка до 2см. Нижче показано, як відбувається трансформація від наданого клієнтом зображення до кінцевого виробу з неону. Більше прикладів у актульних історіях “На замовлення” у нас у Instagram.

Макет

Це може бути текст, зображення або їхнє поєднання. Якщо це зображення, надішліть нам його макет, бажано у векторному форматі (наприклад, eps, ai,.svg). Якщо його немає, то підійде приклад або малюнок від руки.

Текст

Якщо це текст, напишіть слово або фразу, вкажіть шрифт (-и). Підібрати потрібний можна на сайті www.dafont.com. Нижче наведені шрифти, які ми часто використовуємо.

Залежно від шрифту, складності та розмірів, текст можна виконати в неоні кількома способами.

Розміри

Нам потрібно знати один із параметрів — ширина чи висота. Другу змінну ми вирахуємо за пропорцією. Якщо це напис, то можна також вказати висоту однієї з літер і до рядків. Обмеження за розміром є лише в меншу сторону і залежить від складності виробу. Не варто розміщувати дуже багато елементів на невеликій площі, т.к. це може створити світлову пляму. Нижче наведено приблизну візуалізацію розмірів, яка може допомогти вам з вибором.

Колір

З переліком кольорів та прикладами можете ознайомитись тут. Зображення та фото не передають реального світіння трубок, так що краще дивитися “наживо”. Наявність потрібно уточнювати. Трубка може бути прозорою, з люмінофорним напиленням або кольоровою. Люмінофорне скло у вимкненому режимі має біле світло, а кольорова така і залишається*. Прозора трубка може бути лише з червоним та блакитним світінням (неон та аргон, відповідно).

*Можливо «розмивання» на гострих вигинах трубки.

Види монтажу

Інсталяція може фіксуватися безпосередньо на стіну/стелю або на заздалегідь підготовлену підкладку. Докладніше і з прикладів у нашій окремій статті стаття

Підкладка

Неон можна встановити на основу з прозорого або кольорового акрилу, скла, ПВХ, металевої смуги і т. д. Тоді достатньо буде повісити вивіску за ланцюжок або «вушка», як картину та підключити до розетки. Мобільний варіант вивіски для подарунків чи заходів. Не завжди вимагає залучення фахівців з монтажу та електропідключення. Докладніше у відповідному розділі нашої статті .

Форма та обсяг

Підкладку можна зробити прямокутною, овальною або по контуру неону. Також можна надати обсяг, щоб сховати дроти та трансформатор.

Захисний екран

Якщо вивіска знаходиться в місці, де її можна зачепити або дістати рукою, краще встановити захисний екран із прозорого акрилу. На вулиці потрібно продумувати захист трубок від льоду і снігу з даху, плодів дерев, що стоять поруч, і вандалізму.

Комплектуючі

Вид, місце розташування та кількість трансформаторів

Вид і число трансформаторів залежать від: діаметра та довжини трубок, числа складових частин, загальної довжини дроту, газу та місця експлуатації (вулиця або інтер’єр).

У приміщеннях зазвичай використовуються електронні трансформатори. Їхня довжина зазвичай не перевищує 140 мм, а вага становить близько 200 грам. Наведені характеристики суто індивідуальні і залежить від кожної конкретної моделі.

Трансформатор повинен знаходитися в радіусі 1,2-1,5 м від далеких кінців вивіски, в доступному місці, звідки його можна буде дістати і замінити в разі необхідності. Щоб не виділявся, його можна пофарбувати, наприклад, під колір стіни. Для підключення потрібен вивід 220 або розетка. Провід бажано виводити в місці, де вирішено розмістити трансформатор: так його буде менше видно і він не псуватиме вигляд. Від трансформатора до вивіски будуть йти парна кількість (по 2 на кожен трансформатор) прозорих (або чорних) високовольтних дротів. Чим ближче до вивіски трансформатор, тим менше дротів. Нижче наведено декілька прикладів розміщення трансформатора.

Колір світлоблокуючої фарби

Частини трубки, які повинні світитися, зафарбовуються. Колір світлоблокуючої фарби зазвичай вибирають, виходячи з кольору неону і фону за ним. На вибір чорний, білий та сірий кольори. У деяких випадках фарбування можна уникнути, якщо це дозволяє шрифт, розмір або складність деталі. Ми заздалегідь повідомляємо про таку можливість.

Колір високовольтного та мережевого дроту, стійок, ізоляторів

Колір дроту між неоновими деталями та трансформатором також можна вибирати, як і силіконові втулки для ізоляції. Доступні прозорі та чорні кольори. Зазвичай при виборі відштовхуються від кольору трубки, фарби та стіни за неоном. Пластикові стійки найчастіше прозорі.

Заявка на розрахунок

    Ім'я:

    Телефон:

    Вид продукції: